لوله بازکنی فلکه اول تهرانپارس 

بازکنی فلکه اول تهرانپارس شبانه روز ندارد و گرفتگی لوله همشهریان عزیز را در هر ساعت از شبانه روز همراهی می نماید.رضایت مشتریان برای ما خیلی اهمیت دارد چون کار را به کاردان می سپارند و گرفتگی لوله را در کمترین زمان سرویس کاران ما حل می کنند چون با تجهیزات کامل و با سابقه بیست سال می دانند که چه دستگاهی و چه فنری کجا استفاده نمایند لوله بازکنی تهرانپارس متخصص در رفع گرفتگی لوله است دارای کادری با تجربه و حرفه ای با سرویس شبانه روزی آماده خدمات رسانی به شهروندان سراسر تهرانپارس می باشد. 
 

رفع گرفتگی فلکه اول تهرانپارس  

برای رفع گرفتگی لوله حمام،آشپزخانه،سرویس بهداشتی،کفشور،روشویی،پارکینگ،ناودانی،توالت ایرانی و فرنگی را می توان به لوله بازکنی تهرانپارس سپرد

روش‌های خانگی از بین بردن بوی بد فاضلاب فلکه اول 

با توجه به مطالب فوق، در صورتی که علت بوی بد فاضلاب ناشی از گرفتگی لوله‌ها و رسوبات فاضلاب در لوله‌های ورودی سیستم فاضلاب باشد، می‌توان از روش‌های زیر برای رفع این بوی بد استفاده کرد.

سرکه و جوش شیرین :

حلال خوبی برای چربی‌ها و مواد فاضلاب می‌باشد که معمولاً باعث انتشار بوی بد در محیط می‌شوند.

 1.   ۱۰۰ گرم جوش شیرین را به صورت خشک درون لوله فاضلاب بریزید   یک فنجان سرکه روی آن بریزید.یک کتری روی اجاق گاز بگذارید تا جوش بیاید (تقریباً ۲۰ دقیقه) کتری آب جوش را به یکباره روی آن بریزید تا جرم‌ها و چربی‌ها را بشوید.

  آب لیمو و جوش شیرین:

 1.  آب‌لیمو و جوش شیرین حلال بسیار خوبی برای چربی‌ها و دیگر رسوبات گندیده‌ای است که در سیستم فاضلاب باعث انتشار بوی بد می‌شوند.
 1. یک فنجان جوش شیرین داخل ورودی فاضلاب بریزید.
 1.  یک فنجان آب‌لیمو روی آن بریزید.
 1.  کمی صبر کنید.
 1. مقدار کمی آب سرد روی آن بریزید و به مدت ۲۰ دقیقه صبر کنید تا چربی‌ها و مواد دیگر حل شوند.

لیمو نمک و یخ:

 1.   یک لیتر آب بردارید.
 1. دو قاشق غذاخوری نمک به آن اضافه کنید.
 1. یک فنجان آب‌لیمو به آن اضافه کنید.
 1. بگذارید درون فریزر تا یخ بزند.
 1. آن را روی ورودی لوله فاضلاب بگذارید تا به آرامی آب شده و وارد لوله شود.
 1. بدین‌ترتیب، محلول شما به آرامی با پس‌مانده‌های غذا واکنش داده و آن‌ها را حل می‌کند.
 1.  این روش را می‌توانید چندین بار تکرار کنید

روش‌های حرفه‌ای از بین بردن بوی بد فاضلاب فلکه اول تهرانپارس

در اولین قدم متخصصان لوله‌بازکنی تهرانپارس اقدام به شناسایی دلیل انتشار بوی بد فاضلاب به درون ساختمان می‌نمایند.

 علت بوی بد، شکستگی یا نشت آب از لوله U  شکل باشد، متخصصان لوله‌بازکنی تهرانپارس با تعویض آن، مشکل بوی بد را برطرف می‌کنند.

 انتشار بوی بد، رسوبات گندیده درون لوله باشد، اقدام به لایه‌روبی و رسوب زدایی می‌کنند که ممکن است با فنرزنی صورت گیرد یا با استفاده از محلول مناسب.

 بوی بد فاضلاب گرفتگی لوله‌ها و جمع شدن مواد فاضلاب درون لوله‌ها و ایجاد گازهای فاضلاب درون لوله‌ها باشد، با استفاده از روش مناسب، اقدام به رفع گرفتگی لوله نموده، مشکل را برطرف می‌کنند.

در صورتی که روش‌های خانگی ارائه شده در بالا جواب ندهد، یا بوی بد فاضلاب در تمامی منزل قابل استشمام باشد، حتماً از متخصصان لوله‌بازکنی تهرانپارس  کمک بگیرید

رفع بوی بد توالت فرنگی فلکه اول تهرانپارس

 1. توالت فرنگی معمولاً مقداری آب درون خود نگه می‌دارد که مانع نفوذ بودی بد فاضلاب از طریق لوله اصلی می‌شود. در صورتی که به هر دلیل این آب تخلیه شود، نمی‌تواند مانع انتشار بوی بد فاضلاب شود.
 1. این مشکل زمانی پیش می‌آید که نصب توالت فرنگی با مشکل همراه باشد. در این صورت باید با یک متخصص تماس گرفته و از او کمک بگیرید. می‌توانید با کلیک روی این لینک از متخصصان شرکت لوله‌بازکنی فلکه اول تهرانپارس کمک بگیرید.
 1. یکی دیگر از دلایل انتشار بوی بد فاضلاب از طریق توالت فرنگی، معیوب بودن بوگیر (حلقه آب‌بندی) توالت فرنگی است. همان‌طور که در شکل می‌بینید، این حلقه باعث می‌شود بو از کناره‌های لوله وارد محیط نشوند.
 1. امروزه بوگیرهای ژله‌ای طراحی و تولید شده‌اند که بسیار مؤثر هستند و از نفوذ بوی بد فاضلاب به داخل محیط به طور کامل جلوگیری می‌کنند. البته تعویض این حلقه‌ها باید به وسیله نیروهای متخصص صورت گیرد تا کارایی کامل داشته باشند. با کلیک روی این لینک می‌توانید از متخصصان لوله‌بازکنی  فلک اول تهرانپارس کمک بگیرید.